Nova godina

27.12.2018. – 03.01.2019.

Cijene u EURO

po osobi i danu

1 noćenje2 noćenja3 noćenja4 i 5 noćenja
Dvokrevetna, park, BB59,0050,0045,0040,00
Dvokrevetna, more, BB69,0062,0056,0051,00
Single use, park, BB85,0076,0068,0059,00
Single use, more, BB97,0087,0079,0070,00
Dodatak – buffet večera25,0025,0025,0025,00
Boravišna pristojba1,201,201,201,20

 

VAŽNA NAPOMENA: 

NE RADIMO ORGANIZIRANI DOCEK 31/12 samo HB vecera od 19,00 – 21,00

zbog bogatog doceka – progama na stradunu

 

PROGRAM NA STRADUNU ZA DOCEK NOVE 2019 GODINE:

TONI CETINSKI,

NINA BADRIC,

PETAR GRAŠO,

Mia Negovetić i Super cover band (DJECIJI DOCEK U PODNE 31/12).

 

Dodatne usluge uključene u cijenu:

– rani check in / kasni check out

– besplatan parking

– neograniceno koristenje bazena s grijanom morskom vodom

– jacuzzy / whirpool

– sauna

– fitnes

– korištenje WIFI interneta

Travel Centar d.o.o. Sarajevo

Strossmayerova 1/1

71000 Sarajevo

Tel: 033214633

Mail: info@travelcentar.ba